Chillout Classic

Nowe spojrzenie na muzykę klasyczną – Chillout Classic

Kwartet smyczkowy Baltic proponuje seanse Chillout Classic. Po ciężkim dniu, po stresującej pracy, dla chęci poznania czegoś nowego, Chillout Classic może zagościć w Twojej ulubionej restauracji, tam gdzie ludzie spragnieni są oderwania od codzienności. Ten nowatorski program stworzony został po to, aby promować życie w stylu slow.

Zapraszamy na seanse z muzyką relaksacyjną do Miasta Aniołów w Gdańsku, Chmielna 26.

Koncerty odbywają się cyklicznie w niedziele. Cena wstępu to 65 zł/os.

W cenę wliczony został kieliszek dobrego wina zamiennie z kawą, herbatą i sokami

Chillout

Chillout to gatunek muzyczny, który łączy wiele spokojnych stylów głównie muzyki elektronicznej, wolniejszy house, niektóre formy muzyki ambient, nu jazz, trip-hop, downtempo czy instrumentalny hip-hop.

Kwartet smyczkowy Baltic rozszerzył to pojęcie o instrumenty klasyczne i klasyczny repertuar. Sesje chillout wykonywane są w barach i klubach jako przeciwieństwo dancefloor (parkietu do tańca), gdzie klubowicze mogą odpocząć i zrelaksować się leżąc na kanapach i leżankach. Wnętrze klubu pomaga uniknąć sztywnej atmosfery sali koncertowej, daje poczucie swobody i odpoczynku. Słuchacz, pozostając w wygodnej pozycji, często leżąc bez obuwia przy ulubionym napoju może całkowicie odprężyć się.

Chillout to przeciwwaga dla hałasu współczesnego miasta i codziennej gonitwy.

Najbliższy seans

 • Najbliższy seans:

  2017-11-19 in Gdańsk, Chmielna 26, Miasto Aniołów

 • 00

  Days

 • 00

  Hours

 • 00

  Minutes

 • 00

  Seconds